PMflex [ ET ] |

Solutions

housing

Housing Solutions

Pmflexil on lahendused peamiselt elamutele, kontoritele, avalikele pindadele nagu koolimajad, ja äripindadele nagu jaekauplused ja laoruumid. Äritegevuse üha olulisemaks osaks on saamas ka elamute ja büroopindade renoveerimine.

E-mobility
Solutions

E-mobiilsete lahenduste turg kasvab kiiresti.

Solar Installations

Tihedas koostöös päikeseenergiatööstusega oleme välja töötanud sellised lahendused nagu eelpaigaldatud juhtmetega päikeseenergiatorud. Kui me millessegi usume, siis hoolitseme selle elluviimise eest, sest meile lihtsalt meeldivad väljakutsed, tahame saavutada rohkem ja soovime ühiskonda positiivselt mõjutada.

Industrial Solutions

Aitame optimeerida tööstushoonete konstruktsioone. Meie lai tootevalik on ette nähtud vastama standardite, kvaliteedi ja kasutatavuse nõuetele. Edendame lahendusi, mis aitavad kaasa nii klientide rahulolule kui ka keskkonnamõju vähendamisele.

Commercial Solutions

Meie halogeenivabad tooted on väga soovitatavad selliste suure külastatavusega hoonete jaoks nagu kaubanduskeskused, lennujaamad, jaamad, koolid, hotellid, haiglad jne ning väärtuslike varadega muuseumid, IT-keskused jne. Meie kogemused võimaldavad meil aidata klientidel projekte juhtida ideest kuni lõpliku tarnimiseni.

Electrical outdoors

Meil on välispaigalduseks sobiv kvaliteettoodete valik. Olenemata sellest, kas tegemist on kooli, kaubanduskeskuse või elamu projektiga, kaasatakse Pmflex jätkusuutliku projekti jaoks õigete tingimuste loomisesse. Meie teadmised aitavad teil iga paigaldise jaoks valida parimad lahendused.